Slova, která by lépe nenapsal

ani ostřílený textař

Dlouho jsem se trápila s napsáním textu na svou webovou stránku. Cokoliv jsem napsala, jsem den poté zavrhla. Přišlo mi to nic neříkající, suché a mě téměř nevystihující.

Oslovila jsem Hanku, protože se mi líbil způsob jejího vyjadřování a tušila jsem, že to bude super match. Vzhledem k tomu, že pracuji s lidmi a prodávám svou osobností, bylo pro mě nejdůležitější, aby mě copywriter poznal jako člověka a text napsal, jako bych to psala já. Ovšem lépe a profesionálněji.

CopyHanka nadmíru splnila moje očekávání. Nejenže pokládala ty správné otázky, které nás dovedly k výsledku, ale i velice dobře pochopila, co vlastně chci. A já jsem velmi náročná! :)))

Požádala jsem Hanku, jestli bychom se mohly spojit napřímo, bez psaní dotazníků, protože prostě nemám ráda psaní. 🤦🏻‍♀️😀 Vyhověla mi a během callu jsme si řekly vše potřebné a tím mi Hanka významně ušetřila čas, peníze a hlavně trápení. Tímto jsem si našla svého srdcového copywritera a vím, že když budu potřebovat pomoct s jakýmkoliv textem, můžu se obrátit na Hanku a nebudeme ztrácet čas dlouhým vysvětlováním, protože mě zná jako člověka a zná způsob mého vyjadřování.

Lidem z mého okolí Hanku mile ráda doporučuji, protože její práce je velmi profesionální a přitom hravá. Stejně tak i všem, kteří toužíte vystihnout vaši osobnost a myšlenky slovem. Zkrátka Hanka je energická střela, se kterou vás i dlouho odkládaná práce bude bavit! ♥️
Petra Bencová
Královna akce, koučka hvězd
Ze schůzky Copy Oko jsem nadšená. Od pohodové domluvy, přes přátelskou atmosféru, profesionální přípravu až po perfektní, jasné a konkrétní tipy, co přesně na webu mám v textech přepsat a pozměnit. Dozvěděla jsem se, jak web působí na klienta, jak moc se shoduje toto působení s tím, jak bych si ideálně toto působení představovala, a hlavně - jak docílit změny. Rovnou po schůzce jsem mohla začít web konstruktivně měnit, mám několik stran poznámek s kroky, které budu nyní realizovat. Holka s copy zkrátka uplete krásné copy z jakýchkoliv vlasů, z hrubých a nepoddajných, i z těch velejemných. A to celé navíc s přesahem do intuice a nacítění - nebude vás to vůbec tahat za hlavu.
Markéta Maděrová
mystikavpraxi.cz
Od Hanky jsem dostala perfektní zpětnou vazbu na mé texty na webu a hromadu doporučení co a jak zlepšit. Získala jsem nadhled a otázky, které se honí hlavou potenciálnímu klientovi. Hanka mi na konzultaci předala teorii (co a jak, v jakém pořadí na web psát), aplikovanou na míru mému podnikání. Díky jejím otázkám si sami uděláte jasno, co je podstata toho, co chcete na webu sdělit. Vřele doporučuji psát si hodně poznámek, byla by škoda něco z toho zapomenout a nevyužít v praxi.
Monika Rumanová
monikarumanova.cz
Po roce podnikání jsem se konečně odhodlala delegovat psaní reklamních textů na odborníka. V tomto směru jsem totiž bohem nepolíbená a psaní textů mě vždycky "vyšťaví". A stejně za moc nestojí. S Hankou jsem se poprvé setkala na webináři a vlastně ani nevím, co mě přesvědčilo právě o ní. Zkrátka byla v pohodě, vypadalo to, že má všechno srovnané a byla pro mě srozumitelná. Velkou roli v mém rozhodování také sehrály reference na její práci. Než jsem jí ale zadala "úkol" na reklamním textu, nechala jsem si od ní poslat zpětnou vazbu na jednu svoji webovou stránku. Hančiny postřehy byly věcné, pro mě přitažlivé, takže rozhodnutí bylo jasné. Texty, které mi vytvořila na míru byly perfektní. Jeden zaměřený přesně na moji cílovku a druhý podle mého přání zaměřený na širší veřejnost. Znění textu je tak jednoduché a lehké, že jsem si říkala, jak to, že to nenapadlo mě? No nenapadlo. Na to tu mám Hanku. 🙂 Takže pokud hledáte svěží oživení svých textů, vřele tuhle copatou cácorku doporučuji. Já s ní rozhodně ještě nekončím.
Irena Ryšková
hlubinyduse.cz
S Hankou jsem spolupracovala v rámci příprav na akci Equal Pay Day – Ženy sobě. Pomáhala nám jak s přípravou textů na sociální sítě, tak psaním propagačních článků do online deníků a článků na web Equal Pay Day. Spolupráce proběhla vždy bez problému v domluveném termínu. Hanka byla spolehlivou součástí našeho týmu a spolupráci s ní vřele doporučuji.
Helena Dreiseitlová
Projektová manažerka, Business & Professional Women CR
Energie, důvtip, pochopení, humor a profesionalita - tak bych popsala spolupráci s Hankou. Vždy mě vyslechne a vcítí se do toho, co potřebuji. To pak popíše slovy, kterými vystihne přesně to, co chci říct. Hravě si poradí s každým zadáním a sama přichází s novými a neotřelými nápady.
Jana Makešová
jana-makesova.cz

Co na srdci, to na jazyku?

Skvěle - sem s tím!

Odesláním formuláře souhlasíte s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Hana Grmelová, zapsaná u Úřadu v Brně | IČO: 7876076 | Sídlo: Buková 132, 798 48 Protivanov | 2021 ©opyHanka